Sturbucks coffee

25. října 2012 v 22:15 | Claire |  Other
Pochybuju,že to někdo dočtete do konce,ale opisovala sem to sama :))
Snad každý znáte Starbucks.


Je známá po celém světě.Ačkoli ceny kávy jsou vyšší než by jsi studenti mohli dovolit,stejně je tento řetězec nejoblíbenější mezi mladými lidmi a studenty.Kvůli kvalitní kávě,příjemné atmosféře a výborným dezertů. Původní záměry zakladatelů Starbucks byli úplně jiné.Firmu založil roku 1971 učitel angličitny,historie a spisovatel.Cíl byl jasný.Prodávali se zde přístroje k výrobě kávy a samozřejmě káva samotná.Ani o nátlak profesora nechtěli o vaření kávě nic slyšet.V roce 1987 prodali Starbucks Howardu Schulzovi,investorovi,který měl se společností velké záměry a dovedl je do velkých rozměrů.Starbucks má nyní kavárny v 630 zemích.
Kavárny Starbucks jsou založeny tak,aby vytvářeli přátelskou atmosféru,ale zároveň aby umožňovali lidem využít svůj vlastní osobní prostor tak,jak si přejí.Ti,který hledají klid mimo svůj domov a kancelář,v Starbucks mohou relaxovat a pohodlně se usadit v křeslech začtení do knížky,zatím ti,kdo hledají útulné místo pro schůzku s přáteli,se mohou posadit na pohovku a povídat si nad hrnkem kávy a cítit se přitom uvolněně jakoby byli doma.K této příjemné atmosféře přispívá rovněž jemné osvětlení a hudba v pozadí.
První kavárna Starbucks v Česku byla slavnostně otevřena 22.1.2008 na Malostranském náměstí 28.
Ve Starbucks se můžete těšit na několik druhů Espressa(horkých i ledových) ,horkou čokoládu,čaje tazo,Frappuccina(mixované nápoje s ledem) a dezerty.
Tumblr_mcgnfuqtnp1rolnvto1_500_large
Tumblr_l634ilgy0u1qcy734o1_500_large

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Strawberry Strawberry | Web | 26. října 2012 v 14:32 | Reagovat

chtěla bych někdy ochutnat jenomže tam kde bydlím ani v jeho okolí nepřipadá v úvahu že by se tu někde nacházela :D třeba někdy pojedu do prahy a tam bych se uričtě stavila :D

2 Peťula** Peťula** | Web | 27. října 2012 v 21:23 | Reagovat

Děsně s emi líbí ty obrázky + miluju kávu ale tuhle jsem ještě neochutnala, ani nvm proč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama