Me.

20. října 2012 v 10:14 | Claire |  Me
Dobré ráno;*
Jak jste se mi vyspinkali? Já úžasně akorát mi mamka začala líst v 8:00 do pookoje a začala tam uklízet(OMG) :DD
No a dneska možná půjdu s NKNS do Europarku )
No a teď k článku ) Asi toho o mně moc nevíte,tak bych vám o sobě něco chtěla povědět,jestli vám to nevadí :DD
Tumblr_m2iq3hd2fq1qfndl6o1_500_large

Me.
Moje pravé jméno je Michaela Vavreková a pocházím ze Slovenska ale v Praze už žiju 12 let. Vždycky jsme se chtěli vrátit na Slovensko ale nějak to nevyšlo. Možná až půjdu na výšku tak se tam vrátím)
Jsem né moc chytrá studentka a baví mě cestování,jazyky,zpívání,fotografování,létání letadlem,vyrábění a učila jsem se francouzsky . Ve škole mám ráda předměty dějepis,němčinu,angličtinu,češtinu,pracovní činnosti a zemák.)
Je mi 12 let a chodím do 7.třídy na základní školu. Na střední by jsem chtěla jít na Vinohrady na cestovní ruch a přemýšlela jsem taky na uměleckou školu(fotografování) ale je to podle mě dost blbý,protože se za to nedostává moc peněz tak to radši budu mít jako koníček.:) Vlastním svojí zrcadlovku Canon EOS 600d a je to můj největší miláček.Někdy vám sem bdu dávat fotky co jsem vyfotila. ) Zatím jsem procestovala Španělsko(Gran Canaria),Řecko(Rhodos,Kréta),Francie(Paříž),Slovensko(vých.),Neměcko(Legoland),Polsko,a pojedu ještě do Anglie(Londýn) a do Německa(Meinz) .) Ale chci procestovat celý svět(no,ale na to musim mít peníze) ,)) No a mám ráda romantické komendie .) To je o mně zatím vše )

Claire

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama